פתיחת חלון בקיר 

עבודות פתיחת חלון הנעשות בקיר חיצוני דורשות ניסור מדויק. באמצעות ניסור בטון ניתן להרחיב את פתח החלון, או לנסר פתח חדש על מנת שיכנס עוד אור לחלל הדירה, בין אם זה במטבח או בסלון. ​

רוצים שייכנס עוד אור או אוויר לבית? רוצים שיהיה לכם נוף מהחדר? שירות פתיחת חלון בקיר - זה רק אצלנו!

  

שירות פתיחת חלון בקיר במחירים הטובים ביותר!

* כל סוגי עבודות ניסור וקידוח לפתיחת חלון בקיר - במחירים אטרקטיביים! 

* פריסה ארצית מלאה - מגיעים לכל הארץ! 

להצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

מה חשוב לדעת כשמזמינים פתיחת חלון בקיר?

 

לפני שאתם מחליטים לבצע פתיחת חלון בקיר באחד מחדרי הבית, חשוב שתשימו לב לכמה דברים חשובים שיקלו עליכם וימנעו נזקים מיותרים בעת פתיחת חלון בקיר. דברים אלה כוללים:

  • היתר בנייה - חשוב לבדוק האם יש לחברת הניסור בטון היתר בנייה מהרשויות המקומיות, בטרם מזמינים את שירות פתיחת חלון בקיר. במידה ויש, מומלץ לבקש לראות את ההיתר עבור פתיחת חלון בקיר טרם אתם סוגרים את העסקה עם החברה עצמה. כמו כן, כדאי לדעת שבעת פתיחת חלון בקיר חיצוני בבית פרטי לא תדרשו להיתר, אך אם אתם גרים בבית משותף אז היתר הינו הכרחי.

  • קיר תומך - חשוב לוודא שיש קירות תומכים אחרת לא ניתן לבצע פתיחת חלון בקיר חיצוני מחשש לפגיעה ביציבות המבנה, וגרימה לקריסתו.

  • עבודה מקצועית ויעילה - חשוב שהחברה המבצעת עבורכם עבודת פתיחת חלון בקיר תדע לעבוד בצורה מקצועית, זריזה ובטוחה. שימוש במסור יהלום יעזור לכם לשלוט על כמות האבק ולכלוך וכן על בריאותכם וביטחונכם בעת העבודה.

  • מחירים זולים - אנו מאמינים כי עבודה איכותית אינה חייבת להיות גם יקרה. חייגו אלינו עכשיו לשמוע על המחירים האטרקטיביים שלנו!

"פתיחת חלון בקיר,

זה רק היהלום"