6 כללי בטיחות לניסור בטון! 

כל אחד יכול לדמיין פועל עם קסדת מגן, מזיע כולו ומנסר בבטון. האם פעם תהיתם מה יש מעבר לנוהל הקסדה? אלו כללי בטיחות באמת חשוב לדעת כשחותכים בטון?

ניסור בטון - קצת בטיחות

 

עבודות בנייה, שיפוצים ואפילו הריסה דורשות שירותי ניסור בטון. כיום, רוב המבנים עשויים לפחוק בחלקם מבטון, וזה בנוסף לחניונים, מתקנים, מדרכות ועוד דברים שעשויים מבטון. בטון הינו חומר קשיח ועמיד שמסוגל לעמוד בפני מזג אוויר קיצוני, ולכן ניסור בטון עלול להיות מורכב. מסיבה זו משתמשים בכלים מיוחדים, כגון מסור מתקדם עם דיסק פלדה קשיח, שמצופה ברסיסי יהלום המסוגלים לחתוך בטון. בנוסף לכך, יש אפשרות להרכיב מסילות שעליהן מרכיבים את המסור, וניתן להפעיל אותו באמצעות שלט רחוק ולמנוע סיכון מיותר.

 

בנוסף לכל זה, יש כללי בטיחות שונים שחשוב לדעת:

  • ציוד מגן מתאים - כמובן שבעת ביצוע עבודות ניסור בטון, יש להשתמש באביזרי מגן. מלבד קסדות המגן, כדאי להיות מצוידים בכפפות עבודה, משקפי מגן מיוחדות, בגדי עבודה ארוכים ונעלי עבודה סגורות.

  • כלי עבודה מתאימים - על מנת לבצע עבודות ניסור בטון איכותיות, חשוב להשתמש בכלים איכותיים - מסור יהלום, מסילה וגלגלת תקינים.

  • מנהל בטיחות - תפקידו של מנהל הבטיחות זה לפקח על העבודה, לוודא שהעובדים עומדים בכל כללי הבטיחות, לדאוג שהסביבה נקייה ומתאימה לעבודה ובאופן כללי - למנוע סיכונים ותאונות.

  • פינוי פסולת - חשוב לפנות פסולת לאחר העבודה, או אפילו תוך כדי. חתיכות בטון זרוקות עלולות לגרום לתאונות עבודה או לפגוע בעוברי אורח.

  • צוות מקצועי ומיומן - עבודות ניסור בטון צריכות להיעשות בצורה מתוכננת ובטוחה, וכמובן שמדויקת. חשוב שהצוות שמבצע את העבודה מנוסה בעבודות מסוג זה, ויודעים לבצע אותו בצורה מקצועית וטובה.

  • תקינות מבנה - חשוב להתייעץ עם מהנדס לפני ביצוע העבודה, על מנת להיות מודעים לכל נקודת מים, חשמל או גז בקיר, וכמובן על מנת לדעת אלו קירות הם בעצם קירות תומכים שניסורם יפגע ביציבות המבנה.

שמירה על כללים אלו תבטיח סביבת עבודה בטוחה ויעילה!

"ניסור וקידוח בבטון,

זה רק היהלום"

שירותי ניסור וקידוח בטון
בפריסה ארצית!
 מבצעים מיוחדים! 

פתיחת פתח בקיר בטון

החל מ-550 ש"ח

מחיר לפני מע"מ