ניסור קירות טרומיים 

כשעובדים על ניסור קירות טרומיים, הפתרון הטוב ביותר הינו ניסור או קידוח יהלום. קירות טרומיים דורשים עדינות, וניסור קירות טרומיים עם יהלום ישאיר סביבת עבודה נקייה יותר, יבצע עבודה יעילה יותר ולא יגרום לרעש רב כמו שאר אפשרויות הניסור הקונבנציונליים.

אצלנו תוכלו ליהנות משירותי ניסור קירות טרומיים ברמה הגבוהה ביותר, במחירים הנמוכים בארץ! חייגו אלינו עכשיו להתייעצות וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות עבור ניסור קירות טרומיים.

  

שירותי ניסור קירות טרומיים במחירים הטובים ביותר!

* ניסור וקידוח בקירות טרומיים - במחירים אטרקטיביים! 

* פריסה ארצית מלאה - מגיעים לכל הארץ! 

להצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

 

 

למה יש צורך בשירות ניסור קירות טרומיים, ומה זה בכלל?

ככל שמהנדסים מתקדמים בתחום הבנייה, הם גם משתמשים בקירות טרומיים יותר ויותר. קירות טרומיים למעשה מגיעים מוכנים, ובנייה טרומית הינה בנייה הנעשית מחלקי בניין מוכנים המורכבים ביחד ליצירת המבנה. כשעובדים על ניסור קירות טרומיים, יש צורך בניסיון, ידע וכלים מקצועיים משום שעבודות ניסור קירות טרומיים צריכות להיעשות בזהירות מרבית ותכנון מדויק.

ניסור קירות טרומיים נעשה באמצעות יהלום, משום שמסור יהלום אינו פוגע בסביבת אזור העבודה. עבודה עם מסור יהלום מניסה תוצאות מדויקות, איכותיות ונקיות יחסית. ניתן גם לבצע עבודות קידוח קירות טרומיים באמצעות מקדח יהלום, המותאם על גבי מסילות מיוחדות וכך ניתן לקדוח בכל זווית רצויה.

 

ניסור קירות טרומיים - כל מה שצריך לדעת

הצוות שלנו מיומן בכל סוגי עבודות ניסור וקידוח בטון, גם ניסור קירות טרומיים. בעבודות ניסור קירות טרומיים אנו מקפידים לעבוד בצורה הנכונה על מנת לשמור על שלמות המבנה, וכמובן שאנו שמים דגש על עניין הבטיחות. נוכל לבצע עבורכם את כל סוגי עבודות ניסור או קידוח בקירות טרומיים, במחירים הזולים בארץ!

חשוב לבצע כמה בדיקות לפני שמתחילים עבודות ניסור קירות טרומיים:

  • לוודא שאין צינורות או תשתית בקיר - חשוב לבדוק את זה משום שניסור קיר טרומי עלול לפגוע בתשתיות מים, חשמל וגז שנמצאים בקיר, וזה עלול אף להוות סכנה.

  • תכנון בטוח ויעיל - בטרם מבצעים ניסור קירות טרומיים חשוב לוודא שהקירות אינם משמשים קירות תומכים, שעלולים לפגוע ביציבות המבנה כולו. חשוב להתייעץ עם מהנדס בניין מומחה טרם מתחילים עבודות ניסור קירות טרומיים.

"ניסור קירות טרומיים,

זה רק היהלום"