חיתוך משטחי בטון 

בשנים האחרונות העיצוב התעשייתי בעולם הבנייה הפך למשהו טרנדי, וקיימת מגמת עלייה בכל הנוגע לריצוף העשוי בטון, גם בבתים פרטיים וחצרות ולא רק במפעלים. קיימים סוגי בטון לצרכי עיצוב, וניתן לייצר דגמים מדהימים באמצעותו.

בנוסף לכך, ישנן שיטות מיוחדות לליטוש בטון על מנת ליצור מראה אחיד וחלק, שעלול לגרום לכם לחשוב שאתם מביטים בגרניט או אפילו בשיש, ולא ברצפת בטון. עבודות חיתוך משטחי בטון צריכות להיעשות בצורה הנכונה, הבטוחה והיעילה ביותר!

  

שירות חיתוך משטחי בטון במחירים הטובים ביותר!

* כל סוגי עבודות ניסור וקידוח במשטחי בטון - במחירים אטרקטיביים! 

* פריסה ארצית מלאה - מגיעים לכל הארץ! 

להצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

כיצד מתבצע חיתוך משטחי בטון?

 

עבודת חיתוך משטחי בטון נעשית באמצעות מסור או מקדח יהלום מיוחד. חיתוך משטחי בטון באמצעות מסור יהלום מניב תוצאות מדויקות ואיכותיות, ואינו יוצר סדקים או נזק לבניין. דיסק המסור עשוי מפלדה המצופה ברסיסי יהלומים, אשר מעניקים לדיסק עמידות גבוהה ועוצמה המאפשרת למסור לבצע חיתוך משטחי בטון ביעילות מירבית. יש אפשרות לבצע חיתוך משטחי בטון באמצעות כבל יהלום מיוחד, שעשוי אף הוא מפלדה, ושזורים בו חרוזי יהלום. את הכבל מקבעים על תושבת מיוחדת שמסתובבת במהירות גבוהה, וחרוזי היהלום מנסרים את הבטון ביעילות רבה. שימוש בכלי המשלב יהלום מאפשר לבצע עבודות חיתוך משטחי בטון במהירות, ביעילות ובבטיחות מירבית.

 

חיתוך משטחי בטון בבטיחות מירבית

 

חשוב לנו לשים דגש על בטיחות בעת ביצוע עבודות חיתוך משטחי בטון, ולכן אנו משתמשים במסילות מיוחדות שעליהן מרכיבים את המסור או המקדח. המסילות מאפשרות לבצע עבודות מדויקות להפליא! בנוסף לכך, את המסור או המקדח אנו מפעילים באמצעות שלט רחוק, וכך מונעים בעיות בטיחות מיותרות. בנוסף לכך אנו משתמשים בזרם מים אחיד המוזרם על מנת לקרר את המסור. המים מעניקים יתרון נוסף, משום שהם מצמצמים את פיזור האבק ומונעים לכלוך מיותר.

 

כל מה שחשוב לדעת

 

כשמבצעים עבודות חיתוך משטחי בטון, חשוב לבדוק כמה דברים. ראשית, האם מדובר במשטח שמאחוריו, או אפילו בתוכו, יש תשתיות מים, חשמל או גז? האם משטח הבטון מפריד בין קומות/חדרים? האם משטח הבטון תומך בתקרה, או אולי במדרגות? חשוב לדעת הכל לפני שמתחילים בעבודות חיתוך משטחי בטון, על מנת למנוע נזק מיותר בעיות בטיחות.

"חיתוך משטחי בטון,

זה רק היהלום"