ניסור קיר בטון 

מתכננים לעשות עבודות שיפוצים? כנראה שתצטרכו שירות ניסור קיר בטון! בין אם זה לצורך פתיחת חלון בקיר בטון, יצירת פתח לדלת או לצורך הגדלת חדרים בבית - ניסור קיר בטון זה הפתרון היעיל ביותר!

אנו מציעים את כל סוגי עבודות ניסור קיר בטון - במחירים הטובים ביותר ובפריסה ארצית מלאה! חייגו אלינו עכשיו לקבלת עוד פרטים בנוגע לעבודות ניסור קיר בטון.

  

שירות ניסור קיר בטון במחירים הטובים ביותר!

* כל סוגי עבודות ניסור וקידוח בקירות בטון - במחירים אטרקטיביים! 

* פריסה ארצית מלאה - מגיעים לכל הארץ! 

להצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

 

 

כיצד מתבצע ניסור קיר בטון?

עבודות ניסור קיר בטון מתבצעות באמצעות מסור יהלום מיוחד, שהדיסק שלו מצופה ברסיסי יהלומים. היהלומים מעניקים לדיסק תכונות חוזק המאפשרות למסור לבצע חיתוך יעיל ומדויק בבטון, ללא גרימת נזק מסביב. עבודת ניסור קיר בטון עם מסור יהלום מייצרת פחות לכלוך ואבק מאשר מסורים מסוג שונה, וניתן לבחור סוג מסור בהתאם לעובד הקיר וסוג העבודה אותה צריכים לבצע. יש ברשותינו גם מסילות מיוחדות, שעליהן מרכיבים את המסור וכך ניתן לבצע ניסור קיר בטון בצורה מדויקת בכל זווית רצויה! בנוסף לכך, המסור מופעל ונשלט באמצעות שלט רחוק מטעמי בטיחות, וכדי למנוע סיכונים מיותרים.

היתרונות בניסור קיר בטון

 

לעבודות ניסור קיר בטון באמצעות מסור יהלום יש לא מעט יתרונות על פני ניסור באמצעות שיטות אחרות. יתרונות אלה כוללים:

דיוק מירבי - שימוש במסור יהלום  בעת ניסור קיר בטון מניב תוצאות מדויקות ומרשימות לעומת שיטות ניסור אחרות הקיימות בשוק. התקנת המסילה על גבי הקיר מאפשרת לעקוב אחרי המסילה באופן מדויק על מנת לקבל עבודה יעילה ומדויקת וכך לשמור על שלמות המבנה.

ניקיון יחסי - באמצעות שימוש במסור יהלום לעבודות ניסור בטון ניתן לקבל סביבה נקייה יחסית מלכלוך ואבק אשר נותרים לאחר הניסור כמו בשיטות אחרות. באמצעות שימוש במסור יהלום עם שילוב מים ניתן לצמצם את כמות האבק והלכלוך.

בטיחות מעל לכל - בעת ניסור קיר בטון ניתן לקבל בטיחות והגנה גבוהה ביותר לעובדים בשטח, וכן לבטיחות המבנה עצמו, אם משתמשים במסילות ובשלט רחוק.

פתרון יעיל בכל מצב - ניסור קיר בטון הינו הפתרון היעיל ביותר עבור צרכים שונים, בין אם זה לעבודות בנייה, שיפוצים או הריסה.

ללא רעידות, רטט וסדקים - ניסור קיר בטון עם מסור יהלום אינו גורם להרבה רעידות ורטט, ולא יוצר נזק למבנה עצמו.

"ניסור קיר בטון,

זה רק היהלום"