ניסור רצפת בטון 

בעולם המודרני, עיצוב תעשייתי נהפך לטרנד חם, ואנחנו עדים להתפתחות והתקדמות בכל הנוגע לריצוף העשוי מבטון. כיום תוכלו למצוא רצפות בטון בבתים פרטיים ומקומות ציבוריים, ולא רק במפעלים או חניונים.

כיום יש מספר שיטות ליצירת דוגמאות, אומנות או סתם מראה אחיד וחלק על משטח בטון. אתם עלולים לבהות בקיר בטון ולחשוב שהוא עשוי משיש או גרניט, ולא בטון. שירות ניסור רצפת בטון הינו הכרחי בעת עבודות בנייה, שיפוץ ואפילו הריסה, בין אם זה לצורך החלפה או הנחה של תשתיות, החלפת ריצוף או כל סוג עבודה אחרת!

  

שירותי ניסור רצפת בטון במחירים הטובים ביותר!

* ניסור וקידוח במשטחי בטון ורצפות בטון - במחירים זולים! 

* פריסה ארצית מלאה - מגיעים לכל הארץ! 

להצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

 

 

קצת מידע על ניסור רצפת בטון

 

עבודת ניסור רצפת בטון מתבצעת באמצעות מסור בעל דיסק מיוחד מפלדה, עם ציפוי רסיסים של יהלומים. הציפוי הזה מעניק לדיסק עמידות מיוחדת ויכולת חיתוך גבוהות לחיתוך חומרים קשים, כגון בטון. באמצעות שימוש בדיסק מתקדם ומסילות מותאמות, אנו מבצעים עבודות מדויקות ואחידות. אנו משתמשים במים בעת ניסור רצפות בטון על מנת לקרר את המסור ולצמצם את פיזור האבק. המים מוזרמים בקצב אחיד ומונע מהמסור להתחמם יתר על המידה.

 

בנוסף לדיסק, יש אפשרות להשתמש בכבל מיוחד מפלדה בעת ניסור רצפת בטון. בכבל שזורים חרוזי יהלום מיוחדים, וניתן לנסר בטון באמצעות הכבל כשמקבעים אותו על תושבת מסתובבת. השימוש בכבל נפוץ פחות, משום שהוא נועד לעבודות מסוימות בתחום הניסור.

לפני שמבצעים עבודות ניסור רצפת בטון, חשוב לתכנן את העבודה בהתאם לסוג הרצפה, משום שהיא עלולה להיות מעל לתשתית כלשהי, או שהיא אולי התקרה של קומה תחתונה. במקרים שונים עלול להיות צורך בצורת ניסור שונה, שימוש בכלים שונים ובדיקת נתונים נוספים. אם יש צורך בניסור רצפת בטון לעומק רב יותר, יהיה צורך בכלים גדולים וחזקים יותר, ולכן חשוב לדעת את כל הפרטים.

 

בתחום הניסור בטון חשוב לעבוד בצורה מקצועית ונכונה. אצלנו מקפידים על כל כללי הבטיחות בעת ניסור רצפת בטון, ואנו מאמינים כי שירות מקצועי ואיכותי אינו חייב להיות יקר. מחיר ניסור רצפת בטון נקבע לפי מטר, ועומד על כמה מאות שקלים למטר, אך זה לא כולל חישובים של עלויות שונות הנגזרות מהעבודה. חייגו אלינו לקבלת מידע נוסף!

"ניסור רצפות בטון,

זה רק היהלום"