ניסור בטון בבאר יעקב

נמאס לכם לראות קיר בטון חשוף? צריכים שירותי קידוח בטון בבאר יעקב? זקוקים לחברה לניסור בטון לצורך פתיחת חלון בקיר בטון? הגעתם למקום הנכון!

למה אנחנו?

✓ כל הסוגים של שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בבאר יעקב והסביבה! 

✓ ציוד איכותי, מקצועי ומותאם עבור כל סוגי עבודות ניסור בטון! 

✓ צוות מנוסה ומקצועי שיבצע עבורכם עבודות איכותיות! 

 

לקבלת הצעת מחיר מיוחדת ללא התחייבות

 חייגו עכשיו: 077-40-20-445 

ניתן למלא טופס פניות ונחזור אליכם בהקדם!


ניסור בטון בבאר יעקב

למה צריך שירותי ניסור בטון בבאר יעקב? הבטון הינו חומר חיוני לצורך בנייה, שיפוצים והריסה. חומר זה קיים כבר אלפי שנים, למרות שהמרכיבים שלו התשנו בהתאם לתקופה ולמיקום. במצרים היו משתמשים בסיד ובגבס כבטון, אך ברומא השתמשו באפר געשי במקום בגבס. הבבלים והאשורים היו משתמשים בחרס במקום במלט, אך בסופו של דבר כולם השתמשו בסוג כלשהו של בטון לצרכי בנייה. כיום, בטון מורכב ממים, חול, חצץ וצמנט, ויש סוגים שונים של בטון, וחשוב לדעת זאת כשמזמינים ניסור בטון בבאר יעקב.

סוג הבטון הפשוט הוא מה שאנו מכירים מקירות הבטון החשופים שאנו רואים מדי פעם. בטון פשוט ניתן להכנה באתרי בנייה, כל עוד זה בכמויות קטנות, אך בכמויות גדולות הוא מובל לאתרי הבנייה באמצעות מערבל בטון. יש סוג בטון חזק אף יותר מבטון רגיל, והוא נקרא 'בטון מזוין'. את הבטון מחזקים על ידי יציקת בטון פשוט על גבי מוטות פלדה או רשת פלדה חזקה, ותכונת החוזק של הפלדה משריינת את חוזק הבטון. ניתן להוסיף לבטון כוח על ידי תהליך מתיחה של מוטות הפלדה לפני שלב יציקת הבטון, וכך ליצור 'בטון דרוך'. הכוח של מוטות הפלדה שנמתחו מועבר לבטון וכך מנטרל לחצים חיצוניים, ולכן משתמשים בסוג בטון זה לבנייה גשרים, בניינים גדולים במיוחד, ועוד פרויקטים שונים.

יש שני סוגי בטון שונים, שמתמקדים בעיצוב ולא בחוזק הבטון. הראשון נקרא 'בטון דקורטיבי', ומכינים אותו על ידי ערבוב צבעים על מנת ליצור דוגמאות ועיצובים יפים. הבטון השני מיוצר עם תוספת של חומרים פולטי אור, אשר מעניקים לו תכונת שקיפות מסוימת, ולכן הבטון הזה נקרא 'בטון חצי שקוף'. גם עבור בטון מסוגים אלו ניתו להזמין שירותי ניסור בטון בבאר יעקב.

סוג הבטון משפיע על עבודות ניסור בטון וקידוח בטון. בטון מזוין הרבה יותר חזק מבטון רגיל, ולכן יהיה צורך לתכנן עבודות בנייה, שיפוצים או הריסה בהתאם כשמזמינים שירותי ניסור בטון בבאר יעקב. אנו מבצעים עבודות ניסור בטון וקידוח בטון בבאר יעקב עבור כל סוגי הבטון, ולכן אין לכם מה לדאוג!

 

קידוח בטון בבאר יעקב

אחד הדברים החשובים לעבודות ניסור בטון וקידוח בטון זה כלי העבודה. אנו משתמשים בכלים מתקדמים, כגון מסור יהלום משוכלל אשר מסוגל לבצע עבודות ניסור בטון בבאר יעקב באיכות גבוהה ביותר. באמצעות מסילות מותאמות אנו יכולים להניב תוצאות מדויקות, וההפעלה נעשית באמצעות שלט רחוק ולכן אין בעיה של בטיחות בזמן העבודה.

"ניסור וקידוח בטון בבאר יעקב,

זה רק היהלום"

 מבצעים מיוחדים! 

פתיחת פתח בקיר בטון

החל מ-550 ש"ח

מחיר לפני מע"מ

שירותי ניסור וקידוח בטון
בפריסה ארצית!
השירותים שלנו..
היהלום ניסור וקידוח בבטון מתמחים בכל עבודות ההריסה והניסור החל מקידוח לצורך תשתיות ועד הריסת מבנים קיימים.
היהלום
נותנים שירות, חותמים על האיכות
הריסת מבנים קיימים, כשהבטיחות היא ערך עליון. והמקצועיות היא חובה. איתנו ביהלום מובטחת עבודה שמבוצעת ב-הקפדה
אנו מעניקים שירותי קידוח למגוון רחב של עבודות ובכל קוטר. מתחייבים למקצועיות ודיוק הטובים בשוק.
היהלום נותנים שירות פתיחת דלתות, חלונות. ניסור קירות בטון שלמים לפתיחת חלל גדול.
היהלום מבצעת את כל עבודות הניסור.
היהלום- הופכים קיר ל-גרגיר
שירותי הריסת בטון בדרך המתקדמת ביותר באמצעות צוותי היהלום תקבלו עבודת הריסה מהירה בטוחה ומדויקת שתחסוך לכם.
רוצים מעבר לקומה התחתונה? נתקלתם ברצפת בטון? יהלום כאן כדי לפתור בעיות.
התקשרו להזמנת עבודה.
ניסור משטחי בטון בדיוק ובטיחות אותה אתם מבקשים. כל משטחי הבטון אם קידוח ואם ניסור.
ביהלום תקבלו מענה מקצועי ומהיר
גלריתפרויקטים